Členovia

Čiak Pavel

Čiak Pavel

hudobník
člen súboru od roku 2013
Bzovík

Dobrotová Nikola

Dobrotová Nikola

tanečnica
členka súboru od roku 2019
Krupina

Ďurica Milan

Ďurica Milan

spevák
člen súboru od roku 2023

Ďuricová Simona

Ďuricová Simona

tanečnica
členka súboru od roku 2022
Čekovce

Ďurišová Terézia

Ďurišová Terézia

tanečnica
členka súboru od roku 2023

Filčíková Veronika

Filčíková Veronika

tanečnica
členka súboru od roku 2022
Pliešovce

Furhoffer Martin

Furhoffer Martin

tanečník
člen súboru od roku 2023

Gregáňová Barbora

Gregáňová Barbora

tanečný padagóg a tanečnica
členka súboru od roku 2010
Krupina

Holík Tomáš

Holík Tomáš

tanečník
člen súboru od roku 2022
Krupina

Kocková Alžbeta

Kocková Alžbeta

Organizačná vedúca
členka súboru od roku 2013
Devičie

Kocmanová Anna

Kocmanová Anna

tanečnica
členka súboru od roku 2018
Krupina

Kocmanová Lucia

Kocmanová Lucia

tanečnica, krojárka
členka súboru od roku 2011
Krupina

Konôpková Lucia

Konôpková Lucia

speváčka
členka súboru od roku 2020
Krupina

Konôpková Michaela

Konôpková Michaela

tanečnica
členka súboru od roku 2019
Krupina

Konštiaková Zuzana

Konštiaková Zuzana

tanečnica a hospodárka
členka súboru od roku 2021
Cerovské lazy

Kováčová Barbora

Kováčová Barbora

speváčka
členka súboru od roku 2023
Krupina

Kozelnický Ján

Kozelnický Ján

tanečný pedagóg
člen súboru od roku 2023

Lániová Simona

Lániová Simona

hudobníčka
členka súboru od roku 2022
Pliešovce

Lauroško Ján

Lauroško Ján

hudobník
člen súboru od roku 2014
Očová

Marunčiak Jozef

Marunčiak Jozef

hudobník
člen súboru od roku 1993
Dolný Badín

Melich Tomáš

Melich Tomáš

Vedúci ľudovej hudby
člen súboru od roku 1995
Krupina

Melichová Alexandra

Melichová Alexandra

tanečnica
členka súboru od roku 2022
Krupina

Melichová Barbora

Melichová Barbora

tanečnica, speváčka
členka súboru od roku 2021
Krupina

Melichová Tamara

Melichová Tamara

tanečnica
členka súboru od roku 2023

Mikuláši Peter

Mikuláši Peter

spevák
člen súboru od roku 2013
Jalšovík

Paulínyová Hedviga

Paulínyová Hedviga

hudobníčka
členka súboru od roku 2015
Bzovík

Paulínyová Viktória

Paulínyová Viktória

speváčka
členka súboru od roku 2015
Bzovík

Pavlendová Faustína

Pavlendová Faustína

speváčka
členka súboru od roku 2023

Povalačová Sofia

Povalačová Sofia

tanečníčka, speváčka
členka súboru od roku 2019
Krupina

Rell Roman

Rell Roman

tanečník
člen súboru od roku 2022
Pliešovce

Skučka Peter

Skučka Peter

spevák
člen súboru od roku 2014
Zvolen

Slúková Jana

Slúková Jana

tanečnica
členka súboru od roku 2021
Senohrad

Sopko Lukáš

Sopko Lukáš

tanečník
člen súboru od roku 2013
Viničky

Spodniaková Veronika

Spodniaková Veronika

Vedúca speváckej zložky
Zvolenská Slatina

Tarabová Michaela

Tarabová Michaela

speváčka
členka súboru od roku 2022
Terany

Veróny Milan st.

Veróny Milan st.

Riaditeľ súboru, hudobník
člen súboru od roku 1993
Bzovík

Verónyová Kristína

Verónyová Kristína

speváčka
členka súboru od roku 2015
Bzovík

Víteková Alžbeta

Víteková Alžbeta

tanečnica
členka súboru od roku 2023