Členovia

Baculík Emil

Baculík Emil

spevák
člen súboru (1993-2010) od roku 2013
Dobrá Niva

Baculíková Emília

Baculíková Emília

speváčka, hudobníčka
členka súboru od roku 2013
Dobrá Niva

Balko Matúš

Balko Matúš

spevák, hudobník
Bzovík

Čiak Pavel

Čiak Pavel

hudobník
člen súboru od roku 2013
Bzovík

Dobrotová Nikola

Dobrotová Nikola

tanečnica
členka súboru od roku 2019
Krupina

Filip Marek

Filip Marek

hudobník
člen súboru od roku 2022

Fojtík Richard

Fojtík Richard

tanečník
člen súboru od roku 2018
Krupina

Gregáňová Barbora

Gregáňová Barbora

tanečnica
Krupina

Horváthová Daniela

Horváthová Daniela

speváčka
členka súboru od roku 2017
Krupina

Hriňo Martin

Hriňo Martin

spevák
Krupina

Jaďuď Šimon

Jaďuď Šimon

spevák, hudobník
Dolný Badín

Kocmanová Anna

Kocmanová Anna

tanečnica
členka súboru od roku 2018
Krupina

Kocmanová Lucia

Kocmanová Lucia

tanečnica, krojárka
členka súboru od roku 2011
Krupina

Konôpková Lucia

Konôpková Lucia

speváčka
členka súboru od roku 2020
Krupina

Konôpková Michaela

Konôpková Michaela

tanečnica
členka súboru od roku 2019
Krupina

Konštiaková Zuzana

Konštiaková Zuzana

tanečnica
Cerovo

Kotruch Adrián

Kotruch Adrián

tanečník
Dobrá Niva

Kováčová Zuzana

Kováčová Zuzana

tanečnica
členka súboru od roku 2021
Krupina

Lauroško Ján

Lauroško Ján

hudobník
člen súboru od roku 2014
Očová

Lukáčová Gabriela

Lukáčová Gabriela

tanečnica
členka súboru od roku 2020
Krupina

Marunčiak Jozef

Marunčiak Jozef

hudobník
člen súboru od roku 1993
Dolný Badín

Melich Jaroslav

Melich Jaroslav

spevák
člen súboru od roku 2013
Krupina

Melich Tomáš

Melich Tomáš

vedúci ľudovej hudby
člen súboru od roku 1995
Krupina

Melichová Alexandra

Melichová Alexandra

tanečnica
členka súboru od roku 2022
Krupina

Melichová Barbora

Melichová Barbora

tanečnica, speváčka
členka súboru od roku 2021
Krupina

Mikuláši Adam

Mikuláši Adam

spevák
člen súboru od roku 2015
Jalšovík

Mikuláši Peter

Mikuláši Peter

spevák
člen súboru od roku 2013
Jalšovík

Paulínyová Hedviga

Paulínyová Hedviga

hudobníčka
členka súboru od roku 2015
Bzovík

Paulínyová Viktória

Paulínyová Viktória

speváčka
členka súboru od roku 2015
Bzovík

Povalačová Sofia

Povalačová Sofia

tanečníčka, speváčka
členka súboru od roku 2019
Krupina

Ruman Marián

Ruman Marián

spevák
člen súboru od roku 2013
Krupina

Šípka Ján

Šípka Ján

tanečník
člen súboru od roku 2011
Krupina

Skučka Peter

Skučka Peter

spevák
člen súboru od roku 2014
Zvolen

Slúková Jana

Slúková Jana

tanečnica
členka súboru od roku 2021
Senohrad

Slúková Magdaléna

Slúková Magdaléna

tanečnica
členka súboru od roku 2022
Senohrad

Sopko Lukáš

Sopko Lukáš

tanečník
člen súboru od roku 2013
Viničky

Spodniak Martin

Spodniak Martin

hospodár, tanečník
člen súboru od roku 2001
Krupina

Spodniaková Veronika

Spodniaková Veronika

vedúca speváckej zložky
Zvolenská Slatina

Stankovičová Soňa

Stankovičová Soňa

tanečnica
členka súboru od roku 2015
Krupina

Štímelová Eva

Štímelová Eva

tanečnica
členka súboru od roku 2021
Sebechleby

Strelník Igor

Strelník Igor

tanečník, spevák
člen súboru od roku 2013
Dobrá Niva

Trubíny Juraj

Trubíny Juraj

tanečník
člen od roku 2022
Bzovík

Vajda Milan

Vajda Milan

tanečník
člen od roku 2022
Pliešovce

Vazanová Lýdia

Vazanová Lýdia

tanečnica
Krupina

Veróny Milan st.

Veróny Milan st.

Riaditeľ súboru, hudobník
člen súboru od roku 1993
Bzovík

Verónyová Kristína

Verónyová Kristína

speváčka
členka súboru od roku 2015
Bzovík

Zeman Martin

Zeman Martin

spevák
Krupina